Ksamil battesimo outdoor

author Marcello Marini   3 нед. назад
33 views

0 Like   0 Dislike

Green House Ksamil - Ksamil - Albania

Green House Ksamil hotel city: Ksamil - Country: Albania Address: Rruga Riviera KSAMIL; zip code: 9706 Located in Ksamil, 3.2 km from Butrint National Park, Green House Ksamil boasts a restaurant and free WiFi. Guests can enjoy the on-site bar. Free private parking is available on site. Each room is fitted with a TV. -- Das Green House Ksamil erwartet Sie in Ksamil 3,2 km vom Butrint-Nationalpark entfernt. Freuen Sie sich auch auf ein Restaurant und kostenfreies WLAN. Ebenso können Sie an der Bar der Unterkunft verweilen. -- Situata a Ksamil, a 3,2 km dal Parco Nazionale di Butrinto, la Green House Ksamil vanta un ristorante, un bar e servizi gratuiti quali la connessione WiFi e un parcheggio privato in loco. -- Obiekt Green House Ksamil znajduje się w miejscowości Ksamil, 3,2 km od Parku Narodowego Butrint. Do dyspozycji Gości jest restauracja i bezpłatne WiFi. W obiekcie działa bar. Ponadto na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. -- Гостевой дом Green House Ksamil находится в Ксамиле в 3,2 км от национального парка Бутринт. В числе удобств ресторан и бесплатный Wi-Fi. В гостевом доме работает бар. На территории обустроена бесплатная частная парковка. -- Green House Ksamil ligger 3,2 km från nationalparken Butrint i Ksamil och har en restaurang och gratis WiFi. Här finns också en bar. Gästparkering ingår utan extra kostnad. Alla rum har en TV och i vissa finns en sitthörna. --

Ksamil Albania 2018

Created using http://studio.stupeflix.com/ all rights reserved RKMP@2018 Copyrights@2018 No copy this video in the others channels all rights have @Youtube

Balena ne Sarande

Nje balene pak e coft ;)

Nisën pushimet e verës - Top Channel Albania - News - Lajme

Sot ishte dita e fundit e shkollës dhe klasat e nënta e festojnë këtë ditë duke i hedhur njëri-tjetrit vezë, miell dhe ujë. Por, me mbylljen e shkollës fillon një sfidë tjetër për fëmijët: si do t’i kalojnë pushimet verore?

Ora News - "TAP" në Fier, Rama: Stacioni gati në 2020, gjeneron vende pune

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Kryeministri Edi Rama ishte sot në Fier, ku mori pjesë në punimet e stacionit të të kompresorëve të gazit, një tjetër vepër madhore e projektit të gazsjellësit TAP. Në fjalën e tij, Rama tha se ky projekt do të fillojë punën në 2020 dhe gjeneron vende pune. Ky projekt tha kryeministri ka edhe impat të rëndësishëm në ekonomi. Rama: Ky stacion që do të jetë gati për të filluar operimin tregtar në vitin 2020 pritet të arrijë gjatë këtij viti më shumë 250 punonjës, ndërkohë që janë mbi 100 vende pune që janë gjeneruar për kompanitë që bashkëpunojnë me projektin në Fier, Tiranë, Elbasan, Korcë dhe që janë të domosdoshme për ecurinë e projektit. Vlen për tu theksuar se mbi 70% e fuqisë punëtore është vendase, janë vende të reja pune që janë plotëuar nga vendasit. Duke pasur një ndikim ekonomik, por duke ndikuar në rritjen e kapaciteteve pasi të gjithë ata që janë të përfshirë në këtë operacion, rriten kapacitetet profesionale dhe teknike dhe kompanitë përfitojnë një vlerë të shtuar nga kjo pikëpamje ku ne dihet që kemi një nevojë urgjente. Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/tap-ne-fier-rama-stacioni-gati-ne-2020-gjeneron-vende-pune

KSAMIL2018

Comments for video: